Konaklı Mah. Sahil Sok. No:3-T Alanya / Türkiye +90 242 565 13 71

POLİTİKALARIMIZ

QUATTRO Hotels olarak; Doğamızı korumak, kültürümüzü yaşatmak, çevre bilincinin artmasına katkı sağlamak, Farkındalığın artması için sosyal projelere imza atmak, üreticilerimiz ile yerel firmaları desteklemek ve yeşilin vurgulandığı bir çevre bilinci ile kalitesini koruyarak sürdürülebilir turizmi arttırmayı hedefliyoruz.

Misafir Memnuniyeti – Misafir Güvenliği – Misafir Odaklılık

Misafirlerimiz var olma sebebimizdir. Her türlü kaynaktan gelen tüm misafir şikâyetlerini takip etmek, şikâyetleri çözümlemek ve misafirlerimizi bu konuda bilgilendirerek şikâyetleri kendimiz için fırsata dönüştürmek öncelikli değerlerimizdir.

Sürdürülebilir Yönetim Sistemi Politikası

Quattro Hotels olarak gelecek nesillerimize yaşanabilir bir dünya bırakmak için çaba sarf ediyoruz. Sosyal, çevresel, kültürel ve ekonomik anlamda sorumluluklarımız var biliyoruz; Quattro Hotels olarak değişmez ilkelerimiz; daima misafir memnuniyeti, süreklilik, sürdürülebilirlik, çevre kalitemizden ödün vermemektir. Bu ilkelerle yoluna devam eden tesisimiz sizlere çok daha iyi hizmet vermeyi ve daha çok sürdürülebilir bir çevre yönetim sistemi ile yoluna devam etmeyi, çevreyi koruma ve çevreye olan etkileri minimuma indirmek amaçlanmaktadır.

Sürdürülebilir Satınalma Politikası

Satınalma Uygulamaları Yerel ekonomiye olan katkımızın farkındayız, bu sebeple tedarikçilerimizin ve hammaddelerimizin %95’i yereldir. Sürdürülebilir turizm için, daha az enerji, su, atık üreten, çevre dostu satınalma yaparız. Bu ilkeler ışığında ulusal ve uluslararası pazarda rekabet eden Otellerimiz, her zaman lider olabilmek için gereken kararlığı göstermekte, sürekli geliştirmekte ve kaynakları sağlamaktadır.

Çevre Politikası

Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak çevre kirliliğini önlenmek ve doğayı korumak, atıklarımızın miktarını azaltmak, geri dönüşümü sağlamak veya zararsız hale getirmek ana hedeflerimizdendir. Enerji Tasarrufu; Ouattro Hotels, enerji kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ve enerji verimliliği konusunda sürekli iyileştirmeyi esas edinmiştir.

İnsan Hakları Politikası

İnsan haklarına saygı duymak, bu hakları desteklemek ve ihlallerinin olmaması için sorumluluk almak. Aile içi şiddet de dahil olmak üzere şiddetin her türlüsüne karşı farkındalığı arttırmak hedefindeyiz. Tesisimiz mevcut personel ile uzun süreli çalışmayı hedefler. Bilgi, görgü ve becerilerinin arttırılması ile ilgili eğitim programları uygular. Personellerimiz ( din,dil,ırk ve cinsiyet ) ayrımı yapılmaksızın eşit haklara ve çalışma koşullarına sahiptirler. Tesis bünyesinde engelli personel istihdam edilmesine önem verilir. Tesisimiz içerisinde farklı konaklama alanlarında bulunan misafirlerimiz ile diğer misafirlerimiz arasında farklı şekilde muamele görmemektedir. Tüm misafirlerimize eşit ve adil şekilde hizmet edilmektedir.