Spa & Fitness

Misafirlerimize haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Spa bünyesinde sauna, buhar odası, Türk hamamı, cilt bakımı ve farklı masaj seçenekleri bulunmaktadır. Tatilinizi unutulmaz kılmak için kendinizi uzak doğunun profesyonel ellerine bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

 Kökeni Roma dönemine kadar uzanan hamamlar, daha sonradan Türkler tarafından da benimsenmiş ve yoğun olarak kullanılmıştır. Ilıklık (dinlenme alanı) ve sıcaklık (hamam) olmak üzere iki bölümden oluşur. Hamamda terleyen vücudun, bir bez veya süngerle ovularak yıkanması, vücutta kan dolaşımını kolaylaştırarak insana rahatlık verir. Ayrıca gözeneklerin açılması ile cildiniz daha fazla oksijen alır. Hamam lenf sisteminizin temizliğini sağlar, bu yüzden ayda 2 kez hamama gidilmesi önerilir. Stres altında olanlar için hamamın rahatlatıcı etkisi önerilir. Hamam bağışıklık sistemini güçlendirdiği için bağışıklık sistemi zayıf olanlara düzenli olarak hamama gitmeleri tavsiye edilir. Kilo vermek isteyenler içinde düzenli hamam kullanımı tavsiye edilir. Konaklamanız süresince sizde vücudunuza gereken ilgiyi göstermek için Spa merkezimizi ziyeret edin ...

 


Finlandiya orijinli, yüksek sıcaklık düşük nem oranı ilkesine dayanan banyo türüdür.Kan dolaşımını hızlandırarak vücudunuza zindelik kazandırır. Sıcaklık isteğe göre 60º-130º arasında değişebilir.


Saunanın tersine, yüksek nem oranı ve düşük sıcaklık ilkesine dayanan banyo türüdür. Ciltteki gözenekleri temizler ve açar, toksinlerin atılmasını sağlar. Buhar Odası, Mozaik, seramik, doğal taş gibi malzemelerin yanında akrilik malzemeden hazırlanır.Sıcaklık 40º-50º arasındadır.


Taptaze ve yumuşacık bir cilt mi arzuluyorsunuz? Cildinizin ışıltıya mı ihtiyacı var ?

Quattro Family Club Dem Spa terapileri ile tüm bedeniniz arınacak, kürler derinlemesine bir onarım için cilt bakımı ile desteklenecek.

Bakım kürlerimiz ile yüzünüz ve bedeniniz tamamıyla arınıp, cildiniz ışık saçmaya başlayacak.


Eşsiz masaj ve bakımlarla yaşam enerjinizi yükselterek, hem bedeninizi hem de ruhunuzu arındıracak, Profesyonel eller tarafından yapılan Ayurveda,Thai,Bali,Shiatsu masajları ile teninizi kucaklayacak bir özgürlük hissi ve ruhunuzu yenileyecek anlar yaşayacaksınız.


Tatil boyunca yaşam enerjinizi yenilemek için Quattro Family Club DEM Spa & Resort hotel profesyonel ekipmanları ile size spor yapma imkanı sunmaktadır.