ALANYA : /

0 242 5651371

Diğer Hizmetler

Otelimiz de yer alan aydınlatmalı Tenis kortumuzdan ve tek pota basketbol sahamızdan ücret karşılığı faydalanabilir, çocuklarınız ile birlikte ücretli Mini Golf alanımız da keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Misafirlerimiz için ayrıca otelimizde ücretli olarak yararlanabilecekleri Market, Butik, Hediyelik Eşya, Kuaför, Fotoğrafçı ve Çocuk oyun makineleri alanları mevcuttur. Otelimiz de gün boyu hemşire ayrıca belirli saatler de ve ihtiyaç halinde doktor bulunmaktadır ( Ücretli - Sağlık Sigorta Şirketleri ile anlaşmalı )

 Otelimiz Alanya’nın en iyi hastanelerinden olan Anadolu Hastanesi ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Farklı ülkelere ait sağlık sigortaları anlaşmalı olduğumuz Anadolu Hastanesinde kullanılabilmektedir.

Doktor ofisimiz otelimizin girişindeki çarşı alanında kuaförün hemen yanında bulunmaktadır.

Doktor ofisimizin çalışma saatleri 08:00 – 18:00 dir.

 


Sahil Havuzumuz kenarında yer alan havlu deskimizden hergün akşam 17:00 a kadar plaj havlunuzu ücretsiz olarak alabilir ve değiştirebilirsiniz.


Tüm gün hizmet veren butiğimiz den ister kendinize ister sevdikleriniz için alış veriş yapabilir, tatiliniz boyunca gerekli giyim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Otelimizin girişinde ki çarşı alanında bulunan bay/bayan kuaförümüzde gün boyunca her türlü kuaför hizmetini alabilirsiniz.


Otelimizin girişinde çarşı alanında hizmet veren marketimizden tatiliniz süresince tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Otel marketimizin dışında otelimiz civarında muhtelif marketler mevcuttur.


Otelimiz girişinde çarşı alanı içinde yer alan hediyelik eşya dükkanımızda deri çantadan ayakkabıya, telefon kılıfından bilekliğe kadar farklı hediyelik eşyaları bulabilirsiniz.


Büyük bir araba filosuyla hizmet veren Rent a car servisimiz sizlere dilediğiniz zaman her türlü araç temini konusunda yardımcı olacaktır.

Otelimizin resepsiyonuna uğrayarak araç kiralama konusunda her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.


Muhteşem tatilinizi ölümsüzleştirmek,anılarınızı unutulmaz hale getirmek için fotoğrafçımız otelimizde gün boyu sizlere hizmet vermektedir.