Eğlence & Aktivite

Otelimiz çocuklu aile konseptinde hizmet göstermektedir. Konsept gereği çocuklar için gün boyu çocuk klübünde aktivitelerimiz mevcuttur. Ayrıca çocuklar için oyun parkımız, açık hava satrancımız ve ücretli çocuk oyun imkanlarımız mevcuttur. Gün boyu animasyon ekibimiz tarafından yetişkinler ve çocuklar için animasyon ve oyun aktiviteleri ayrıca spor aktiviteleri düzenlenmektedir. Akşamları ise çocuklar için Mini Disco ve hem yetişkinler hemde çocuklar için farklı show programlarımız mevcuttur.

Aquaparkımızın hemen yanın da yer alan çocuk kulübümüz de çocuklarımız gün boyu onlar için hazırladığımız aktivitelere katılabilirler. Bunun dışında gün için de planlanan çocuk kulübü dışında ki aktivitelerimiz için ilan panolarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Çocuklarımızın hoşça vakit geçirebilmeleri için bahçemizde oyun parkımız mevcut olup bunun dışında minigolf alanımız yanında ayrıca oyun gemimiz bulunmaktadır.


Aqua Restaurantımızın terasında yer alan Mini Golf alanımızda çocuklarınız ile beraber tüm gün boyunca ücretli olarak yararlanabilirsiniz.


Aqua Restaurantımızın hemen yanında yer alan aydınlatmalı sahamızda gün içinde ve akşamları dostlarınız ile birlikte ücretli olarak Tenis oynayabilirsiniz. Kiralama ücretine raket ve toplar dahil olup kiralamak için resepsiyonla irtibata geçebilirsiniz.


Çocuk oyun parkımızın hemen karşısında yer alan açık hava satranç sahamızda tüm gün boyunca çocuklarınız ile hoşça vakit geçirebilirsiniz.


Plaj voleybolu seven misafirlerimiz gün içinde animasyon ekibimiz tarafından organize edilecek plaj voleybolu turnuvalarını takip edebilirler.


Sahilimiz de yer alan plaj futbolu sahamızda düzenlenecek maçlar için animasyon ekibimizin ilan panosunu ve anonslarımızı takip edebilirsiniz.


Otelimiz çarşı alanı içinde yer alan oyun salonumuzda ki aktivitelerden tüm gün boyunca ve akşamları ücretli olarak yararlanabilirsiniz.


Su sporlarından hoşlanıyorsanız farklı seçenekler için gün içinde sahilde yer alan su sporları istasyonumuzu ziyaret ederek tüm aktivitelerden ücretli olarak yararlanabilirsiniz.


Animasyon ekibimiz tarafından organize edilen şovlarımız ve dış kaynaklı profesyonel şovlarımızı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.